חברת XT GROUP בראשות אודי אנג'ל קיימה יום התנדבות ופעילות משותפת עם תלמידי בית ספר שפרירים א' בעמק חפר. רני אידן ואודי אנג'ל

ביום זה עבדו התלמידים בשיתוף עם צוות המתנדבים של החברה במספר מוקדי עבודה: הכנת שולחנות וספסלים מעץ, צביעת חזיתות של כיתות, ריצוף שביל בלבנים, גינון וטיפוח. כמו כן תרמה החברה לבית הספר שני מתקני כושר ודשא סינטטי. 

שף עם קבוצת תלמידים וצוות מחברת XT דאגו לאפות עוגיות ומאפים לאורך היום ולספק לעובדים אנרגיות להמשך העבודה. בסופו של היום התקיימה הרקדה משותפת שהותירה את כל המשתתפים עם חיוך על הפנים.

ראש המועצה האזורית עמק חפר, רני אידן, שקישר בין החברה לבין בית הספר אמר כי הוא מאושר מהחיבור שנוצר בין אחד מבתי הספר היותר טובים בישראל בתחום החינוך המיוחד לבין החברה שבראשה עומד אודי אנג'ל, שמעבר לתרומתה הרבה לקהילה ולמיזמים חברתיים הביאה איתה לבית הספר הרבה אהבה ושמחה.

לדברי מנהלת בית הספר, אורית מליחי, יום זה אפשר לתלמידים לקחת אחריות ומעורבות למענם ולמען הסביבה. העבודה בשיתוף פעולה מאפשרת לתלמידים לרכוש ידע ומיומנויות שיסייעו להם להתארגן ולחולל תהליכי שינוי בסביבתם.

"העצמה זו התאפשרה בזכות חברת XT שראתה חשיבות ביום התנדבות לקהילה על חשבון יום עבודה, על התרומה הכספית, לקניית מתקנים לשיפור איכות חיי התלמידים וטיפוח בית ספרינו והדבר המשמעותי היכולת לנתינה של חברת XT והעומדים בראשה אודי אנג'ל ואורי אנג'ל". אמרה אורית מליחי, והודתה לראש המועצה רני אידן על החיבור שהוביל לאירוע, לאודי אנגל ואורי אנגל שפתחו את ליבם ומשאביהם ליום זה, לעובדות ולעובדי החברה ולצוות בית ספר שהניעו יום זה והוציאו אותו מן הכוח אל הפועל.