שחקני קבוצת הנוער של מכבי עמק חפר בכדורגל עשו היסטוריה - ועלו לראשונה בתולדות המועדון לליגה הארצית  

 קבוצת נוער בכדורגל

הישג מדהים לקבוצת הנוער של מכבי עמק חפר בכדורגל!

הקבוצה, אותה מאמן מנהל המועדון ויקי גלאם, עלתה לראשונה מאז פתיחת המועדון לליגה הארצית לנוער.
בתחילת העונה ביצע גלאם מהפיכה בסגל הקבוצה; שמונה שחקנים שוחררו ובמקומם עלו מקבוצת הנערים שחקנים צעירים. מספר ויקי גלאם: "הגאווה הכי גדולה היא שכל השחקנים ששיחקו השנה בקבוצת הנוער הם למעשה ילדים שגדלו אצלנו בעמק חפר מגיל צעיר". 

כבר מתחילת המשחקים, בחודש ספטמבר 2015, הראתה הקבוצה שהיא ראויה להתמודד על האליפות. במחזור האחרון של הליגה, לאחר מאבק לא קל מול פרדס חנה, ניצחו שחקני העמק 0-1 משער של אייסר עיסא ועלו לליגה הארצית.  

אחד הדברים המיוחדים בקבוצה הוא העובדה שהיא מורכבת מערבים ויהודים באופן שווה.
"כשמדברים על דו-קיום, צריך לבוא ולראות את קבוצת הנוער שלנו", מספר גלאם ומוסיף: "חצי מהשחקנים מגיעים מיישובי העמק, מהקיבוצים, המושבים, מבת חפר ואילו החצי השני מגיעים מכפרי האזור כבאקה אל-גרבייה, קלנסווה, זמר, אום אל פאחם, ערה ואפילו כפר ברא. יש לנו ילדים מנתניה, מחד רה ומכפר יונה ובקיצור - דו קיום לתפארת מדינת ישראל". 

בקבוצה כישרונות רבים כשמעל כולם בלט העונה החלוץ עבד אל לבנאווי שסיים את העונה עם 40 שערים ונבחר למלך השערים של הליגה כולה. מהקיבוצים יש את אדם שפר המצוין ואילו מנתניה מגיע השוער אור דמרי.
יתר שחקני הסגל: עלי מג'אדלה, איימן סלאמה, שקד לוי, ירדן שוורץ, אביב רוקח, קאסם סלאמה, מאלק מוסלמני, ליית אבו מוך, עאמר מג'אדלה, תאמר עוויסאת, אליעזר מהרי, אייסר עיסא ומוחמד דקה. מנהלי הקבוצה הם אסעד לבנאווי ועמי רוקח.