מפקד מרחב שרון במשטרת ישראל, תנ"צ שמעון לביא, וקצינים בכירים קיימו פגישת עבודה וסיור בפארק תעשיות עמק חפר, שם נפגשו עם ראש המועצה האזורית עמק חפר, רני אידן, סגנו, אלדד שלם ומנכ"ל פארק התעשיות, לזי בן יעקב.

ראש המועצה  הציג את בעיות הביטחון באזור, נתן דגשים למורכבות הן בנושא גניבות רכוש והן באשר לגניבות חקלאיות, וציין כי בחודש האחרון, עקב פעילות אינטנסיבית של המשטרה, ניכרת ירידה בתחום גנבות רכב. יחד עם זאת נתוני הפריצות לבתים עדיין לא ירדו. אידן הביע את הערכתו לתגבור הכוחות בישובי העמק ומתן עדיפות לעמק חפר וביקש כי הפעילות האינטנסיבית הזאת תימשך.

פארק התעשיות. מפקד מרחב השרון הבטיח לתגבר בכוחות משטרה הן בנקודות בעייתיות בעמק והן בפארק

 
מנהל פארק התעשיות, לזי בן יעקב, הציג את תכנית האבטחה של המקום המתנהלת בכמה מעגלים כאשר הראשון הוא אחריות בית העסק לאבטחתו, השני - אחריות מנהלת הפארק על השטחים הציבוריים ולפארק בהיבטים של שומר בשער, סייר רכוב, מצלמות אבטחה וסגירה היקפית של הפארק - באחריות מוקד ברק שזכו במכרז לאבטחת הפארק, והמעגל השלישי משלב את כל כוחות הביטחון הנותנים יד לאבטחת הפארק: משטרת ישראל, מג"ב, מחלקת הביטחון במועצה האזורית, מוקד המועצה והסיירת הכפרית.

כל אלה נותנים מענה ביום ובלילה לשמירה ואבטחת הפארק. עוד ציין בן יעקב כי הרחבת פארק התעשיות ב-500 דונם לכיוון מערב, דבר שיכפיל את שטחו, דורשת היערכות גדולה הן מבחינת השוטף בפארק והן מבחינת שטחי הפיתוח, ושיבח  את שיתוף הפעולה המיוחד והמיטבי בין כל הגורמים לשמירה בשעות הלילה ובאירועים מיוחדים.

מפקד המרחב, תנ"צ לביא, התייחס לפעילות בעמק חפר והבטיח לתגבר בכוחות משטרה הן בנקודות בעייתיות בעמק והן בפארק התעשיות. עוד הדגיש את הערכות המשטרה גם בנושא גני אירועים והבטיח בדיקות קפדניות של סמים ואלכוהול.

מפקד מרחב השרון תנ"צ שמעון לביא, הביע בפני רני אידן ולזי בן יעקב את התרשמותו הרבה מצוות מנהלת הפארק ועבודת הצוות המרשימה. וכן התייחס לשיתוף הפעולה ולקשר ההדוק של מנהלת הפארק עם אנשי המשטרה ומג"ב.

לסיום נערך סיור מקיף בפארק התעשיות, בשטחי ההרחבה והיקף הפארק וסוכם על הקמת צוות משותף לקביעת מדיניות האבטחה החדשה בפארק ובקטע המורחב.

בין המשתתפים: סגן ניצב דוד גרונין מפקד תחנת שדות, רמי פרו מפקד חבל עמק חפר, מיטל קוניו מפקד כפרית שרון היוצא, אמיר דוד מפקד כפרית הנכנס וקציני משטרה ומג"ב. בביקור השתתפו מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח עמק חפר, אלון הימן, מנהל הביטחון במועצה, יהודה בן עזרא, ראש מחלקת האבטחה במועצה, צוות מנהלת פארק התעשיות, מנב"ט הפארק החדש זיו דרור.