לאנשי מועצה אזורית עמק חפר, מארגנת פסטיבל גשרים בנחל, יש כ – 12 אלף סיבות להיות מרוצים. האלפים הרבים שהגיעו בהמוניהם לפארק איטליה על גדות נחל אלכסנדר, השתתפו בשלל האירועים נהנו ממגוון מופעים והתרחשויות איכותיים לכל הגילים, באווירה שקטה ובטוחה ובסדר וארגון למופת. 
קובי אפללו
 
הערב הראשון במסגרת פסטיבל גשרים בנחל זכה להצלחה רבה. כ – 3000 מתושבי עמק 
חפר והסביבה הגיעו לערב ההצדעה לאלפי המתנדבים במועצה וזכו לצחוק עם יורם טהר לב במופע "איזו מדינה" ולהתרגש ולשיר ביחד עם הזמרת ירדנה ארזי.
 
ראש המועצה, רני אידן העלה על נס את העשייה הברוכה של המתנדבים בעמק חפר  ואת האחוז, מהגבוהים בארץ של מתנדבים ביחס למספר התושבים, דבר שמצביע על חוסנה של קהילת עמק חפר. בשם המתנדבים נשאה דברים חברת הנהלת המועצה, בתיה רגב .הנחה את האירוע סגן ראש המועצה, אלדד שלם, יו"ר הפסטיבל.
 
ביום השני של הפסטיבל הגיעו ילדות וילדים, כשהם מלווים ע"י הורים, סבים וסבתות, גדשו בשעות אחר הצהריים את מדשאות פארק נחל אלכסנדר והשתתפו בהפנינג משפחתי ירוק, עם רוי בוי ושירן סנדלר כוכבת גאליס, צפו בהצגה לקטנטנים 'הנסיכה והצפרדע' ועסקו בסדנאות ירוקות, בטיחות בדרכים ועוד.  הערב היה שייך לנוער שחגג שר ורקד עם ההרכב המצליח 'קפה שחור חזק', הזמרים גיא ויהל לרגל צאת אלבומם החדש ועם להקות נוער מ
קומיות.  
 
במקביל התקיים ערב שיח מרתק בהנחיית מנחי זית, בנושא "קיטוב וחיבור בחברה הישראלית" ועיסוק בשאלה איך מייצרים חיבורים? בהשתתפות ראש מועצת דלית אל כרמל ואיש התקשורת, רפיק חלבי, ראש המועצה המקומית זמר, דיאב ר'אנם, יו"ר "מתחברים – בונים עתיד משותף ביחד", רם שמואלי וראש המועצה האזורית עמק חפר, רני אידן, שהציע לראש מועצת זמר לייצר ברית רשויות תאומות על בסיס אמיתי של שכנות טובה. הצעתו נענתה בחיוב ובמחיאות כפיים של הקהל, בתוכם קבוצה נכבדה של תושבי זמר.
 
אלפי הבאים לערב השלישי של הפסטיבל שרו, צחקו, מחאו כפיים והתרגשו מהמופע של הזמר בעל גוון הקול המיוחד, קובי אפללו, ששר את מיטב להיטיו, בהם: "מכתב לאחי", "בא מן השתיקה" "ים הרחמים" ועוד, קדמה לקובי אפללו הופעה של להקת בעלמא בחגיגת פולקלור של מוזיקת עולם יהודית חדשה ומקורית. 
 
במהלך הערב התקיים טקס הבעת תודה ופרדה מיהושע טלר שלפני 19 שנים, כאשר שימש כיו"ר המועצה הדתית בעמק חפר יזם את חגיגת הכליזמרים שהתפתחה לאחר כ – 10 שנים לפסטיבל גשרים בנחל, אותו ניהל והוביל ביד רמה במשך 18 שנים.
 
במסגרת הטקס קיבל טלר מראש המועצה, רני אידן וסגנו, אלדד שלם, השותף לטלר בניהול הפסטיבל, ציור מיוחד של נחל אלכסנדר פרי מכחולה של האומנית, דליה בר – אמוץ אוצרת התערוכות של הפסטיבל. טלר שזכה למחיאות כפיים סוערות סיפר על ההיסטוריה של הפסטיבל והודה לקהל הרב על נאמנותם לו. הנחה את האירוע תושב העמק
 וקריין גלי צה"ל רן יבנאי.
 
תערוכת החוצות הקבוצתית "גשרלריה", שהפכה לחלק בלתי נפרד ממרקם הפסטיבל, הוצגה לאורך כל ימי הפסטיבל ותמשיך להיות מוצגת עד אחרי החגים.  
 
עוד התקיים סיור עששיות לילי לאורך נחל אלכסנדר מלווה בהסברים וסיפורים על הנחל. הפסטיבל ננעל בקבלת שבת מסורתית  על גדות נחל אלכסנדר עם הזמר והיוצר יהלי סובול .