הערב הראשון במסגרת פסטיבל גשרים בנחל זכה להצלחה רבה. כ – 3000 מתושבי עמק חפר והסביבה הגיעו לערב ההצדעה לאלפי המתנדבים במועצה וזכו לצחוק עם יורם טהר לב במופע "איזו מדינה" ולהתרגש ולשיר ביחד עם הזמרת ירדנה ארזי.
 
ראש המועצה, רני אידן העלה על נס את העשייה הברוכה של המתנדבים בעמק חפר  ואת האחוז, מהגבוהים בארץ של מתנדבים ביחס למספר התושבים, דבר שמצביע על חוסנה של קהילת עמק חפר. בשם המתנדבים נשאה דברים חברת הנהלת המועצה, בתיה רגב .הנחה את האירוע סגן ראש המועצה, אלדד שלם, יו"ר הפסטיבל.
 
היום יום רביעי ה – 26.8.15, החל מ – 17:00 יתקיים הפנינג משפחתי ירוק, עם רוי בוי, שירן סנדלר כוכבת גאליס, הצגה לקטנטנים 'הנסיכה והצפרדע'. בהמשך (20:30) יתקיים ערב הנוער המסורתי בו יופיעו ההרכב 'קפה שחור חזק' גיא ויהל לרגל צאת האלבום החדש ולהקות נוער מקומיות.  
 
מחר – יום חמישי ה – 27.8.15 בחגיגת הכלייזמרים ה – 19 (20:30)  מופע כלייזמרים עם להקת ' בעלמא' ובמופע המרכזי הזמר קובי אפללו ונגנים במיטב שיריו. 
 
במסגרת הפסטיבל יתקיימו אירועים נוספים:  היום יום רביעי, בשעה 20:30 – ערב שיח "קיטוב וחיבור בחברה הישראלית" עם רפיק חלבי ורם שמואלי. 
 
עוד ביום רביעי בשעה 20:30 סיור עששיות לילי לאורך הנחל -אתרים וסיפורי נחל אלכנסדר. תערוכת החוצות הקבוצתית "גשרלריה", שהפכה לחלק בלתי נפרד ממרקם הפסטיבל, תוצג לאורך כל ימי הפסטיבל.  
 
הפסטיבל יינעל ביום שישי 28,8 בקבלת שבת על גדות נחל אלכסנדר עם הזמר והיוצר יהלי סובול .  
 
הכניסה לכל ימי הפסטיבל חופשית. מומלץ להגיע שעה לפני תחילת האירועים.