קהל באירוע יום המאבק
מרכז הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית – השרון בשיתוף עם פארק תעשיות עמק חפר וגלריה Art & About  , הנמצאת בפארק התעשיות, קיימו אירוע לציון יום המאבק הבינלאומי באלימות נגד נשים.
 
אביעד קיסוס, מתנדב ותיק במרכז הסיוע , שהנחה את האירוע, ציין בפתח דבריו שפחות מ- 2% מהשיחות הן תלונות שווא ולכן יש להאמין לנפגעות ולא לשפוט אותן. ח"כ וראש סייעת המחנה הציוני, מרב מיכאלי, שפעילה כ - 20 שנה במאבק נגד אלימות מינית והקימה את "קבוצת עזרת נשים", תיארה את הדרך הארוכה שעברו החקיקות לגבי מתלוננות על תקיפה מינית בשנים האחרונות וציינה כי פרופיל הנשים החשופות לתקיפה מינית חוצה גיל ומצב אקונומי.
 
ראש המועצה האזורית עמק חפר, רני אידן, אמר כי לאורך שנות עבודתו במועצה הופתע מהכמות הרבה של הנשים המגיעות למחלקת הרווחה בבקשת סיוע בנושא. עוד קבע כי אחת הדרכים להילחם בתופעה היא ע"י העצמת הנשים ולדוגמה הביא את המועצה האזורית שרוב התפקידים הבכירים בה מאוישים על יד נשים.
 
מנהלת מרכז הסיוע שרון, בטי קורן מרטין, ציינה כי נתונים מראים ש 1 מכל 3 נשים נפגעת מינית במהלך חייה וכי 1 מתוך 6 גברים גם ייפגע מינית.  לדבריה אלימות מינית היא תופעה חברתית ונשים נפגעות ללא קשר למצב סוציו-אקונומי, עדה, דת וגם לא לצורת לבוש.
 
לי-מור כהן, בעלת הגלריה, שתרמה את החלל ואוצרותיו לטובת האירוע, הציגה בערב תערוכה חדשה של מיטב האמנים בארץ הכריזה שכל ההכנסות ממכירת התמונות באירוע זה יוקדשו למרכז הסיוע. 
 
עוד ברכה באירוע, מנהלת קשרי קהילה של פארק תעשיות עמק חפר, אורלי גולדשמידט שגייסה עסקים רבים לתרום להצלחת האירוע: בירה אלכסנדר, יקב רקנאטי, אלה פטיסרי, הכריכייה, קונדיטוריית דקלבאום, קייטרינג אבשה וגבינות יעקובס שהאורחים התענגו על תוצרתם. הזמרת רונית שחר הופיעה במיטב שיריה. 
מרכז הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית – השרון הינה עמותה ללא כוונת רווח שהוקמה בשנת 1984 כדי לסייע ולתת תמיכה מעשית ורגשית לנפגעות ולנפגעים בהתנדבות וללא כל תמורה. בנוסף, המרכז פועל גם לצמצום היקף תופעת האלימות המינית בחברה.
 
מגיעות לקו סיוע כ- 4,000 פניות כל שנה. לפני חודש, מרכז סיוע השרון היה המרכז הראשון בישראל להשיק שירות חדש סיוע אונליין בצ'אט. כרגע סיוע בצ'אט ניתן בצורה מוגבלת ב 3 ימים בשבוע (ימי ראשון, שלישי וחמישי) בין השעות 8 בערב ועד חצות.
 
חברות המרכז שנכחו באירוע, זכו לתרומה נכבדה מהנוכחים. מרכז הסיוע מפעיל קו סיוע 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה. ניתן להתקשר ל 1202 או ישירות למרכז סיוע – השרון 09-7747760 לסיוע אונליין בצ'אט : sh.1202.org.il