ביום שישי 14.10 בשעות הבוקר ייצא לדרך מרוץ בית יצחק לזכרו של שי עופר ז"ל. יהיה זה המירוץ השלישי לזכרו של שי, בן המושב, שנפטר במפתיע ב-19 במרץ 2015 במהלך ריצה.

המרוץ השנה יכלול ארבעה מקצים: מקצה ל-300 מטר לילדים, מקצה למרחק של שני ק"מ, 5 ק"מ ו-10 ק"מ. לכל משתתפי המרוץ התחרותי יחולקו חולצות מנדפות זיעה (דריי-פיט). למנצחים בקטגוריות השונות יוענקו פרסים. בשנה שעברה השתתפו במרוץ בית יצחק מאות רצים מהאזור ומכל הארץ, והציפייה היא שהמרוץ ימשיך לגדול במטרה להוקיר את זכרו של שי.

מרוץ בית יצחק

שי עופר, הצעיר מבן ארבעה אחים, גדל בבית יצחק. בגיל צעיר הוא נחשף על ידי אחיו עמית ללהקת מטאליקה ולרוק הכבד – ונשבה בקסם. לאחר שירות צבאי במודיעין שדה הוא נסע לאירופה במטרה לממש את אהבתו הגדולה למוזיקה. את הסיבוב באירופה הוא החל במספר פסטיבלי רוק באנגליה, צרפת ובלגיה. באוגוסט 2011 הגיע שי לברלין עם תיק קטן, ארנק ריק וללא ידיעת השפה הגרמנית, אבל עם חלום גדול בלבו – לעשות מוזיקה.

תוך זמן קצר השתלב בעבודה, ולמד את השפה. בתקופת שהותו הקצרה בברלין הספיק שי להקים שני אולפני הקלטה ביתיים. באולפנים אלה הקליט זמרים ולהקות בני לאומים שונים, והפיק כמה אלבומים. דירתו הפכה להיות מרכז תוסס של חיי חברה לצעירים רבים. שי נהג לארגן מסיבות, מופעים ואירועים. הוא הלך לעולמו בגיל 25 בלבד, כאשר רק החל לממש את חלומו.

אנו מקדישים את המרוץ לזכרו של שי, שגדל והתחנך בבית יצחק.

הרשמה ופרטים מלאים ניתן למצוא באתר המרוץ: www.4sport.co.il/beit-yitzhak