רני אידן, יאיר בטיטו ושר הדתות
השר לשירותי דת, ח"כ דוד אזולאי, התארח בעמק חפר, זאת במסגרת מפגש עם ראשי המועצות הדתיות האזוריות שקיימו את ההתכנסות התקופתית שלהם בעמק חפר כאורחיו של ראש המועצה הדתית האזורית עמק חפר, יאיר בטיטו.
 
לאחר שסיירו ברחבי המועצה ונחשפו למגוון הפעולות של המועצה הדתית, בתוכן, ומעבר לנושאי הליבה, לנושא התרבות התורנית והזהות היהודית, התכנסו באולם של חברת הקייטרינג בראף וקיימו פגישת עבודה עם
בתמונה מימין לשמאל: אלדד שלם, רני אידן, השר דוד אזולאי, יאיר בטיטו
 השר.
 
לפגישה עם השר הצטרפו ראש המועצה האזורית עמק חפר, רני אידן וסגנו אלדד שלם.
 
ראש המועצה, רני אידן, הודה לשר על עשייתו למען הרשויות המקומיות בהיותו יו"ר וועדת הפנים ואיכות הסביבה וכן על סיוע משרדו למועצה  בכל הקשור לשירותי הדת הניתנים לתושבים. עוד שיבח ראש המועצה את יו"ר המועצה הדתית, יאיר בטיטו על העשייה המרובה למען יישובי המועצה.
 
ראש המועצה הדתית האזורית, יאיר בטיטו הודה לשר על נכונותו להגיע לעמק חפר ופירט בפני השר את מורכבות העבודה במועצה אזורית שהרוב המכריע של תושביה אינו דתי. על רקע זה בולטת פועלה של המועצה הדתית כשותפה בפעילות המועצה האזורית בכל הקשור לתרבות ולזהות יהודית ובדרכי נועם.
 
הרב אליהו עמר, רב החברה קדישא בעמק חפר אמר דבר תורה, יו"ר חבר ראשי המועצות הדתיות, שלמה תנעמי מאליכין אמר דברי ברכה ויו"ר המועצה הדתית האזורית מטה בנימין, נתן נתנזון, הציג את האתגרים של המועצות הדתיות האזוריות המתמודדות עם ריבוי מתקנים כגון מקוואות ובתי עלמין בגלל הפריסה הגיאוגרפית והמרחקים הרבים בין יישוב ליישוב, עובדה המטילה עליהן עומס תקציבי רב.
 
השר לשירותי דת, דוד אזולאי אמר כי הוא רואה במשרד לשירותי דת את "המזוזה של המדינה" , שיבח את תפקודן של המועצות הדתיות בהתיישבות למרות הקשיים האובייקטיביים והדגיש כי השירותים שהם נותנים מכוונים בעיקר לציבור שאינו דתי. עוד ציין את חשיבות פועלן והבטיח כי יעשה ככל יכולתו כדי לסייע להם.