המועצה המקומית זמר ארחה את המפגש השני המשותף של צוותי ההיגוי לתכנית השותפות הקהילתית בין עמק חפר לזמר. המפגש הוקדש להעמקת ההיכרות ההדדית והמשך הדיון אודות תחומי הפעילות המשותפת לשתי הרשויות

תהליך בניית השותפות מובל על ידי גבעת חביבה וכולל בתוכו מיפוי של הצרכים בכל אחת מהרשויות והבניית תחומים לשיתופי פעולה שיענו על .הצרכים של שתיהן

המפגש התקיים באווירה חמה ולבבית. שני ראשי הרשויות – רני אידן ודיאב ראנם - נשאו בו דברים חמים אודות החיוניות  של קידום המהלך והודגש בו הצורך בהתחלת גיבוש תוכניות עבודה אופרטיביות לנושאים החמים העומדים על הפרק.

תכנית השותפות בין קהילות כוללת בתוכה כיום ארבעה צמדי רשויות באזור המפעילים כל אחד מגוון של פרויקטים המעצימים ומחזקים את הקיום המשותף של הקהילות במרחב המשותף.

במקביל הוקם פורום של ראשי הרשויות השותפות לפרויקט הדן במכלול הצרכים  ומקדם את העשייה המשותפת של הקהילות היהודיות והערביות. פורום ראשי הרשויות התכנס למחרת המפגש בזמר בגבעת חביבה – בהשתתפות שר הבינוי והשיכון יואב גלנט, סגן שר הפנים – משולם נהרי, חברי הכנסת איל בן ראובן ויוסף ג'בארין וכן מאזן גנאים – ראש עיריית סכנין. את המועצה ייצג בכנס זה אלדד שלם – סגן ומ"מ ראש המועצה.