תכניות השנה החדשה של זית יצאו לדרך – מוזמנים להצטרף!

אם תצאו לסיור קצר ברחבי העמק ודאי תפגשו בשעות אחה"צ –ערב מפגשים, סדנאות וקבוצות לימוד, לילדים, נוער ומבוגרים, המתקיימים ביישובים שונים ברחבי העמק. אז החלטנו לתת לכם פה טעימה קטנה, על קצה המזלג, משלל הפעילויות.

נוער בפעילות זית

את סיורנו נתחיל בבי"ס קדם – מרכז החוגים של שפלת חפר, שם נפגשים אחת לחודש ילדים בגילאי 3-6 למפגש מדליק "סיפורי התנ"ך ב...בצק!" שומעים סיפור מרתק מסיפורי התנ"ך, ובהשראתו ממשיכים ליצירה צבעונית ומרשימה בהובלתה של "רוני בצק".

נמשיך משם לקיבוץ בחן, שם נפגוש קבוצה מדהימה ומלאת חיוניות "מעגלי גיל" - נוער מבת חפר עם ותיקי בחן, הנפגשים אחת לשבועיים – יוצרים, מספרים, משחקים ובעיקר – מתחברים!
בבית יצחק נפגוש קבוצה מדליקה של משפחות יהלו"ם – ילדים והורים (וגם סבים וסבתות!) הנפגשים אחת לחודש למפגשים מלאי עניין והנאה המחברים בין אקטואליה למקורות. 
את פעילויות הילדים והנוער נקנח במרכז הנוער האזורי, בסדנה החווייתית לבנות מצווה ואמהות - "שנה במתנה"!

עם רדת הערב, נמשיך במסענו לעולמם של המבוגרים. נחלוף על פני גבעת חיים איחוד וחיבת ציון, נמשיך גם למשמר השרון והעוגן, כפר ידידיה וחניאל - בכל המקומות האלה נפגוש קבוצות לימוד מגוונות ומרתקות – מתלמוד ועד לספרות עברית מודרנית, סיפורי בראשית וסיפורי נביאים, שירה וגם סיפור קצר, חגים ומועדים, מסתרי הנפש, וקבוצת קריאה בספרייה.

בשישי בבוקר לא נוותר על ביקור בבי"ס מעיין, במקורוק הנוער - סדנה מוסיקלית טקסטואלית בהובלת מנחי זית ונמרוד לב!

אז המון תוכניות כבר אמרנו? בהרבה יישובים כבר ביקרנו? ואם גם אתם מעוניינים להצטרף לאחת או ליותר, מבין הפעילויות השונות – זה הזמן!

מוזמנים להתקשר לרינה ברקאי: 052-3344720, לשאול, להתרשם ולהירשם!