לפני מספר חודשים נפתח בבת חפר מועדון חברתי  מועשר לוותיקים אשר מיועד לתושבי שלושת היישובים הסמוכים – בת חפר, בחן, יד חנה. המועדון הוקם כחלק מיוזמה ארצית של משרד הרווחה והשירותים החברתיים להרחבת 

חברי המועדון

השירותים לוותיקים בקהילה בנוסף לפעילות פנאי ושירותים נוספים הקיימים ברשות.

המועדון פועל שלושה ימים בשבוע בשעות הבוקר עד הצהריים ומיועד לאנשים עצמאיים וניידים או בעלי גמלת סיעוד נמוכה. המועדון מספק ארוחת בוקר וצהריים ופעילויות חברתיות. למועדון מגיעים כשלושים תושבים מהיישובים ומשתתפים בהרצאות, חוגים ופעילות פנאי מהנה. רכזת המועדון הינה שלומית גידיץ אשר משקיעה ממרצה ובאהבה גדולה מקבלת את הגמלאים בימי הפעילות. העמותה לחבר הוותיק מפעילה את המועדון ואחראית לניהולו השוטף. 

המועדון הוקם כיוזמה משותפת של משרד הרווחה, המועצה האזורית, העמותה לחבר הוותיק, המרכז הקהילתי, הנהגות יישובי בת חפר, בחן ויד חנה ופעילים מהיישובים אשר לקחו על עצמם לקדם ולהקים במשותף את המסגרת. לאחר ארבעה חודשי פעילות, לאחרונה נערך מפגש חגיגי של חברי המועדון עם ראש המועצה, רני אידן, וכלל השותפים להקמת המיזם אשר התארחו במועדון ונפגשו עם הוותיקים המאושרים.

בשם הגמלאים, נשא דברים אריה אורגד. בפנותו לראש המועצה  אמר: "אני מבקש בשם כל הגמלאים להודות לך על יוזמתך המבורכת בהקמת המועדון. אנו מעריכים את ביקורך שבא לראות מקרוב את הצלחת מפעלך". עוד ברך אורגד את כל העוסקים במלאכת הפעלת המועדון .