קהל בכנס
מועצה אזורית עמק חפר ארחה כנס חקלאים אזורי בשיתוף עם התאחדות חקלאי ישראל, תנועת המושבים, התנועה הקיבוצית וארגון מגדלי הפירות. זאת בהמשך למאבק החקלאים שמתנהל בחודשים האחרונים בזכותו עלו לתודעה הציבורית מצבם של החקלאות והחקלאים והרצון של מובילי המאבק לשמוע את קולם של החקלאים בשטח.
 
סגן ראש המועצה האזורית עמק חפר, אלדד שלם, הודה על ההזדמנות לארח כנס אזורי משותף עם הנהלת התאחדות חקלאי ישראל והתנועות ההתיישבותיות ובירך השותפים למאבק הפוליטי על ההצלחות שהשיגו במסגרת המשא ומתן עם הממשלה לקראת אישור התקציב. בהמשך האיר בדבריו נושאים הנמצאים במרכז סדר היום של העשייה החקלאית כמו הטיפול באמברוזיה, טיפוח חקלאות סביבתית, פיתוח מו"פ חקלאי ושדרוג העשייה של מעבדת שירות השדה. 
 
בפתיחת הכנס הוצגו נושאים חשובים נוספים כמו תכניות סיוע לחקלאים, ע"י אילנה בנר מנהלת "מעוף" באזור השרון  וכן נושא ההערכות הביטחונית כנגד שוהים בלתי חוקיים וגנבות חקלאיות ע"י רפ"ק מיטל קוניו, מפקד כפרית שרון.
 
במסגרת הנושא המרכזי לו הוקדש הכנס:
 
מזכ"ל תנועת המושבים, מאיר צור, שיתף את החקלאים ברזי המשא ומתן המתנהל מול האוצר על עתיד החקלאות בישראל.
 
מזכ"ל התאחדות חקלאי ישראל, אבשלום וילן, פירט על נושאים העומדים בראש סדר יומם של החקלאים כגון" מס מעסיקים, נקודות זיכוי, מחירי המים, שיווק התוצרת החקלאית ועוד.
 
מזכ"ל האיחוד החקלאי, דודו קוכמן, הצטרף למברכים והדגיש את נושא בניית שיתופי הפעולה בין החקלאים בכל הרמות כתנאי הכרחי להצלחת החקלאות בעת הזו.
 
לאחר דברי הפתיחה התקיים דיון ער עם החקלאים אודות הישגי המאבק, קשייו והמשכו בעתיד הקרוב.
 
בכנס השתתפו חקלאים מעמק חפר, חוף הכרמל, אלונה, מנשה, זיכרון יעקב, בנימינה, גבעת עדה, חדרה, לב השרון, דרום השרון, חוף השרון.
 
ארגן את הכנס מזכיר הוועדה החקלאית עמק חפר, עופר דנין.