פסטיבל "גשרים בנחל 2016" אשר בהפקת המועצה יצא לדרך בערב מרגש במיוחד, במהלכו נהנו אלפי הבאים מהופעתה המחשמלת של נורית גלרון, ששרה את מיטב שיריה וזכתה לאהבת הקהל.

נורית גלרון בהופעה

אבל הכוכב האמיתי של הערב היה גדי גדיש, החולה במחלה ניוונית, חבר להקת העוגן המיתולוגית, ששר  בקולו העמוק, סולו, את השיר "בית הערבה" כשהוא מרותק לכיסא גלגלים ועטוי במסכת חמצן. גדי שר במהלך הופעתה של הלהקה שמבצעת בימים אלה קמבק והופיעה לפני נורית גלרון. קהל האלפים שגדש את גדות נחל אלכסנדר חווה התרגשות גדולה והודה לגדי במחיאות כפיים סוערות.

אילן גביש שר עם מקהלת העוגן

 גדי  גדיש שר עם מקהלת העוגן. כוכב הערב  

 ראש המועצה רני אידן מצייר על קיר הציור הנודד

הערב הראשון של הפסטיבל עמד בסימן הוקרה למתנדבי עמק חפר, שנפגשו עם המדליסטית האולימפית בג'ודו, יעל ארד, ושמעו ממנה הרצאה על הדרך להצלחה ממצוינות בספורט למצוינות בעשייה חברתית. בערב זה הושקה התערוכה "גדות שבעמק", באצירת דליה בר אמוץ, לצד תמונות, מיצבים ומיצגים מיוחדים של אומנות עכשווית. 

כן ניתן היה להתרשם ממרחב העשייה האמנותית והחברתית בשדרה שהובילה אל הבמה המרכזית שהפכה לחגיגה של תנועה, מוזיקה, קולות, מראות ושפות במסגרת "קהילה יוצרת מקום".

נגן חצוצרה

נשאו דברים ראש המועצה האזורית עמק חפר רני אידן, שהעלה על נס את פעילות המתנדבים ותרומתם האין סופית לקהילת עמק חפר ונציג המתנדבים, נפתלי בן סירא. הנחה את הערב, סגן ראש המועצה, אלדד שלם, יו"ר הנהלת הפסטיבל.

קהל

תערוכת חוצות

והפסטיבל ממשיך!

הערב, יום רביעי 24.8.16, החל מ-17:00 יתקיים הפנינג משפחתי בעמק ירוק ובו הצגה לקטנטנים:  צ'קצ'יק חברים - שירי הילדים היפים מכל השנים שזורים בסיפור עלילה מצחיק ובשיתוף הקהל.  

מופע מוסיקלי: 'אם פתאום אפגוש אריה' - שירי חיות מאת משוררים אהובים. שרים מנגנים ומספרים: ענבל סמדר, טל בלכרוביץ ומקהלת אפרוחי העפרוני בניצוחה של שלי ברלינסקי.  

בן רביד כוכב סדרת 'גאליס' במופע מקפיץ, קצבי ומרקיד בליווי רקדני היפ הופ.  במהלך ההפנינג יתקיימו מבחר פעילויות ובהן סדנאות ירוקות.

 
בשעה 20:30: 
ערב נוער אותו יפתחו הרכבי נוער ממקורוק 16 ובמופע המרכזי: הראפר והיוצר טונה.
ערב שיח במועדון קיבוץ מעברות ״מאבקים חברתיים כבסיס לגשר בחברה הישראלית״ ליאת רגב מארחת ומראיינת את ח"כ סתיו שפיר . 
סיור עששיות לילי לאורך הנחל - אתרים וסיפורי נחל אלכנסדר.  
 
הכניסה לכל ימי הפסטיבל חופשית. מומלץ להגיע שעה לפני תחילת האירועים. 
הכניסה למתחם תתאפשר על פי מכסת הקהל המותרת בהתאם להחלטת המשטרה.
לפניות בנושא התאמת נגישות ניתן לפנות לדפנה יבנאי-פרטוש בטל׳ 09-8973320 או בדוא״ל dafna@hefer.org.il