רשות מקרקעי  ישראל הוציאה למכרז את השלב השני והאחרון בהרחבת פארק התעשיות לכיוון מערב.​

שלט כניסה לפארק

יצאו למכרז 12 מגרשים בשלושה יעודים שונים: משרדים ומסחר, תעשייה, אחסנה ולוגיסטיקה. רוב המגרשים (7) הינם ביעוד של מסחר ומשרדים. כל אלה מאפשרים הזדמנות ליזמים ומשקיעים ליישום יוזמות ומגוון רחב יותר של עשייה בפארק ויתנו מענה לביקוש הרב למגרשים בפארק.
המכרז לכל 12 המגרשים (שלבים ב'-ג') התאפשר בזכות פגישות אינטנסיביות וסיורים משותפים עם נציגי רשות מקרקעי ישראל בהנחיית אלון הימן מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח עמק חפר ולזי בן יעקב מנהל הפארק.  נציגי רמ"י התרשמו מאוד מהפיתוח המואץ בשטחי ההרחבה הכולל: סלילה של רחוב הקטיף החדש, 4 כיכרות, עבודות על רחוב השיטה החדש, חניות, מדרכות, תאורת רחובות לד ואפילו תחילת גינון. כמו כן במקביל התבצעה השוואת תשתיות בחלק הוותיק של הפארק: ריבוד כבישים, החלפת כל התאורה לתאורת לד, חניות ציבוריות ואיי תנועה. הפינוי המוצלח של אגני החמצון ושטחי ההמטרה, שכלל ניקוי מסיבי ובסופו אישור המשרד לאיכות הסביבה. בתום המילוי ויישור השטח – התאפשרה יציאת המכרז גם למגרשים אלו משלב ג'.


 עבודות הפיתוח בפארק התעשיות
                               עבודות הפיתוח בפארק התעשיות


''
                            לפרטים נוספים והסברים על המפה ניתן לפנות אל: 04-6222583
פיתוח שטחי הרחבת הפארק - כ-500 דונם - נמצא בשלבי סיום.  כל תשתיות המים,  ניקוז, חשמל, כבישים, מדרכות וגינון מבוצעים. גם מגרשים 60-61 שיועדו לייעור פארק חופי מבוצעים ועליהם נשתלו כ-220 אלונים ועצים ארץ ישראלים במסגרת "אלונים שווים לטבע". גם היזמים שקנו מגרשים בשלב א' של המכרז החלו בהגשת התכניות ובמדידות השטח והכנתו לבנייה.

 ראש המועצה רני אידן בירך על יציאת המכרז ואמר: "מיום כניסתי לתפקיד ראש המועצה אני פועל, ביחד עם מנהל פארק התעשיות לזי בן יעקב, לפיתוח ולקידום הפארק, ואני שמח שהמאמצים נושאים פרי. בכוונתנו להמשיך לפתח ולהצעיד את הפארק קדימה. זאת, כחלק מפעילותינו הרציפה לחיזוק וסיוע לעסקים המקומיים, ויצירת קהילה עסקית איתנה ומשגשגת בעמק חפר".  

במנהלת פארק התעשיות מאמינים כי ההרחבה העתידית תחזק את הפעילות המתפתחת של עסקי בילוי ופנאי,  מרכזי מבקרים ותיירות, חברות הייטק ועוד המתהווה בפארק בשנים האחרונות. המיזמים הצומחים מתוך העשייה בפארק ורעיונות חדשים מקבלים תמיכה ועידוד הבאים לביטוי בכל מה שקורה היום בפארק.

למעוניינים, ניתן להיכנס למכרז באתר רשות מקרקעי ישראל: 
מכרז מס' מר/2016/271 | חוברת המכרז תצא בתאריך 5.12.16
ההגשה הינה עד 9.2.17 בכתובת: דרך מנחם בגין 125 קומה 4