מרכז קהילתי חוף חפר קיים  ערב חשיפה למגוון פעילויות להורים בנושא מניעה וצמצום התנהגויות סיכון בקרב ילדים ומתבגרים בכותרת "הורים מחוברים בעמק חפר - להיות שם בשבילם".

הרצאה בהורים מחוברים


בערב השתתף ראש המועצה, רני אידן והורים משמונת היישובים של חוף חפר ומיישובים נוספים בעמק. ההורים שהשתתפו בערב שמעו את הרצאתו של עו"ס אורי גדס אילני על "התנהגויות סיכון בגיל ההתבגרות, תמונת מצב עדכנית ודרכי התמודדות".

הערב הופק בשיתוף ותמיכה 'תחום מניעת התנהגויות סיכון' של המרכז הקהילתי עמק חפר שנתמך על ידי הרשות הלאומית למלחמה בסמים ואלכוהול, "מצילה" – אגף חברה מניעה ופשיעה במשרד לביטחון פנים והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.

 

ראש המועצה בערב של הורים מחוברים

מפגש חשיפה זה הוא תוצר של תהליך מעמיק שנעשה בחוף חפר עם קבוצת הורים שהתכנסו לפני מספר חודשים ל"צוות חשיבה", שבדק כיצד להעלות את המודעות וליצור פעילות מגוונת להורים בנושא מניעה וצמצום התנהגויות סיכון בקרב ילדים ומתבגרים.  

לפירוט הפעילויות הקרובות של הורים מחוברים בעמק חפר לחצו כאן

 

הלוגו של "הורים מחוברים בעמק חפר" נולד במפגשים של "צוות החשיבה" בליווי של נמרוד כתר - מומחה למהלכי מיתוג, קריאטיבי וייעוץ שיווקי פרסומי ותושב חוף חפר. לוגו זה נבחר לייצג את כלל פעילות ההורים בעמק חפר בנושא צמצום ומניעת התנהגויות סיכון בקרב ילדים ומתבגרים. הפעילויות מגוונות מציעות הרצאות וסדנאות להורים, חוגי בית, הקמת סיירת הורים ומקום ליוזמות נוספות.  

סיירת הורים שתפעל תוקם תחילה בחוף חפר ותוכשר לתת מענה למתבגרים בזמנים ייחודיים כגון מסיבות, אירועים, חופשים, קיץ ועוד. הסיירת מזמינה הורים מכלל העמק לקחת חלק בפעילות ולהרחיב את הפעילות לכלל היישובים בעמק.

לפרטים נוספים ולהצטרפות ניתן לפנות ל"תחום מניעת התנהגויות סיכון" לכתובת מייל: noac@hefer.org.il |
טל' 09-8981636.