אתניקס, גלי עטרי, קורין אלאל, חנן בר סלע וכליזמרים, נצ'י נצ', הרכבי משמר השרון ומעברות, גשרלריה- תערוכת אמנות קבוצתית, אודי סגל, אורן נהרי וכוחות מקומיים  בחגיגת התרבות המסורתית  "גשרים בנחל" - ארבעה ימי פסטיבל של אמנות, מוסיקה, תרבות וקהילה על גדות נחל אלכסנדר שבעמק חפר.
22 עד 25 באוגוסט, פארק קק"ל איטליה בנחל אלכסנדר ליד קיבוץ מעברות

(צילום אתניקס: מוזס פיני סילוק)


פסטיבל "גשרים בנחל" בהפקת המועצה האזורית עמק חפר שובר שיאים של איכות ומגוון המופיעים והמופעים.  
המועצה יזמה את הפסטיבל כמפגש של מוזיקה, אמנות וקירוב לבבות על גדות נחל אלכסנדר וזאת בהמשך למסורת שהתגבשה בעמק חפר במשך למעלה מ-20 שנה סביב ערב הכליזמרים, המתקיים במתכונת המורחבת שלו זו השנה ה-13. האירוע הולך ומשתבח משנה לשנה והפך לחגיגת מוסיקה, אמנות ותרבות שנמשכת ארבעה ימים, בהם תופיע גלריה מרתקת של אמנים ובהם: אתניקס, גלי עטרי, קורין אלאל, חנן בר סלע וכליזמרים, נצ'י נצ', הרכבי משמר השרון ומעברות, גשרלריה- תערוכת אמנות קבוצתית, אודי סגל, אורן נהרי וכוחות מקומיים.

התכנים האמנותיים הייחודיים שיעלו בפסטיבל מבטאים כולם רוח של שילובים וגשרים. הפסטיבל מתקיים בסיוע מפעל הפיס, האגף לתרבות יהודית במשרד החינוך, בשיתוף קיבוץ מעברות.  

מרחב ׳קהילה יוצרת מקום׳ –פארק הנחל יהפוך בימי הפסטיבל למקום של מפגש פעיל של הקהל עם היצירה התרבותית והקהילתית המקומית. בשעות בין הערביים שלפני המופעים הגדולים, ייפתח לאורך שביל הנחל המרכזי בשדרת הפסטיבל מרחב פעיל של עשייה אמנותית וחברתית אותה יובילו אמנים החיים ויוצרים באזור ותושבים המפעילים מיזמים תרבותיים – קהילתיים לאורך כל השנה. בין המיזמים: 'יוצרים גשר', 'שתילים של זית', 'חורשת התקוות והמשאלות' ג'אז, מחול וריקודי רחוב.
 
הכניסה לכל ימי הפסטיבל חופשית. מומלץ להקדים ולהגיע על מנת לקחת חלק בפעילות המתחם הקהילתי ולהבטיח הגעה בזמן לתחילת האירועים הגדולים. הכניסה למתחם תתאפשר על פי מכסת הקהל המותרת בהתאם להחלטת המשטרה.

לפניות בנושא התאמת נגישות ניתן לפנות לדפנה יבנאי-פרטוש בטל׳ 09-8973320
או בדוא״ל dafna@hefer.org.il