נפתח המחזור השני של תוכנית המנטורינג היוקרתית של המועצה האזורית עמק חפר: 
ה
תוכנית, "לצמוח ולהצמיח עסקים בעמק חפר", מופעלת זו השנה השנייה על ידי הוועדה לעסקים קטנים ובינוניים במועצה האזורית עמק חפר.

 

קורס


התוכנית מעניקה לעסקים ויזמים מעמק חפר הזדמנות להיחשף לתובנות עסקיות מטובי אנשי העסקים בישראל, במסגרת פגישות אישיות ללא עלות. המנטורים, אף הם תושבי העמק, מייעצים ומסייעים לעסקים באתגרים השונים שעומדים בפניהם בכל הקשור לניהול וקבלת החלטות, אסטרטגיה, פיתוח עסקי, שיווק ועוד.

הפעילות כולה נעשית בהתנדבות: המנטורים מייעצים בהתנדבות - ואילו העסקים המקבלים את הליווי יתרמו לקהילה.

ראש המועצה, רני אידן: "תוכנית המנטורינג היא אות כבוד לקהילה העסקית בעמק חפר; היא מורכבת כולה מאנשי עמק חפר, נעשית בהתנדבות מלאה וכל מטרתה היא פיתוח העסקים בעמק.  במסגרת התוכנית, אנשי העסקים הבכירים והמנוסים זוכים להעביר הלאה את הידע הרב שצברו במהלך הקריירה, בעוד שהעסקים והיזמים המקומיים זוכים להכוונה עסקית אישית במגוון תחומים. אני מברך על פתיחת המחזור השני של התוכנית,  ומקווה שהיא תגיע להצלחות משמעותיות, כמו אלו של המחזור הראשון".


מפגש תוכנית המנטורינג


תוכנית המנטוריינג היא נדבך נוסף וחשוב בין שלל התוכניות והפעולות לעידוד העסקים הקטנים והבינוניים בעמק חפר, אותם יזם ראש המועצה רני אידן, כשלצידו יו"רית הוועדה, חברת הנהלת המועצה רעיה קידר, ומרכז הוועדה, סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברה הכלכלית ומנהל מנהלת העסקים, שגיא בן-יואב. מובילה את התוכנית כיועצת מקצועית, מיכל אביחי.  

רעיה קידר: "תוכנית ייחודית זו היא הזדמנות ליזמים מעמק חפר לזכות בקרש קפיצה להתפתחות העסק ולמימוש הרעיון העסקי. נמשיך את התוכנית לעוד שנים רבות, כדי שתתרום להמשך פיתוח האזור והקהילה העסקית והיזמית בעמק".

שגיא בן-יואב: "פרויקט זה הוא המשך ישיר של מאמצי המועצה לקידום העסקים בעמק חפר ולעידוד הקמת עסקים חדשים. אנו משקיעים מאמצים רבים ביצירת מקומות עבודה בקרבת הבתים, בכדי להקטין את היוממות (היציאה לעבודה מחוץ לגבולות אזור המגורים) של תושבי עמק חפר".