כ-1,300 רצים השתתפו במרוץ עמק חפר ע"ש רז גוטרמן
כ-1300 ספורטאיות וספורטאים, ילדים וילדות בגילים 14-7 ובוגרים עד גיל 70 השתתפו במרוץ, שהתקיים באווירה נפלאה בפארק איטליה על גדות נחל אלכסנדר - וכלל מקצים למרחקים של 2, 5 ו-10 ק"מ. 

במקצה המרכזי למרחק 10 ק"מ ניצח תחלואיני (לואי) מלקה  בן ה-19, ספורטאי מצטיין ב"הפועל עמק חפר", בתוצאה 33:31 דקות. לואי נחשב לכוח העולה בריצה למרחק בינוני-ארוך בארץ. הוא מתגורר בכפר הנוער הדסה נעורים  ומתאמן תחת שרביטו של המאמן אלמאיו פאלורו.


את המקצים השונים הזניקו ראש המועצה האזורית עמק חפר רני אידן וסגנו, מחזיק תיק הספורט במועצה, אלדד שלם, אשר השתתף במקצה ל-2 ק"מ. על המרוץ כולו ניצח מנהל מחלקת הספורט במועצה חפר פיליפ סימון. 

ספורטאי העמק הפגינו יכולות גבוהות ורוח ספורטיבית למופת. 
בין היתר השתתפו במרוץ ספורטאיות פרויקט "אתנה", שלוו על ידי המאמנים ורכזת הפרויקט רותם גולן; כ-70 תלמידות ותלמידי בית הספר היסודי "משגב" מגבעת חיים איחוד, בהובלת טלי סונגו, שהתחרו בהצלחה במקצה למרחק 2 ק"מ; קבוצת הטריאתלון "אס"א רופין עמק חפר" בהובלת הראל זילברמן ועידו קצנלבוגן, אשר שלחה מספר שיא של למעלה מ-100 משתתפים שבלטו במקצים השונים; ואגודת האתלטיקה "הפועל עמק חפר", אשר בשבוע עמוס ליגות ילדים ונוער שלחה ייצוג הולם ומכובד לתחרות, הודות לאיגור תורגמן רכז האגודה, שהיה ממארגני המרוץ. טקס הסיום של המרוץ התקיים בגן "נחליאלי" בקיבוץ מעברות. הוא נפתח בדבריו המרגשים של יעקב גוטרמן מקיבוץ העוגן, אביו של רז גוטרמן ז"ל, שסיפר על רז, חובב ריצה מושבע, שנפל במלחמת שלום הגליל בקרב על הבופור. את הפרסים השונים למנצחי המרוץ העניקו יעקב וסגן ראש המועצה אלדד שלם. 

תודות למשק יעקבס, שפינק את המתחרים והקהל הרב שגדש את הפארק ביוגורט ובגרנולה משובחים תוצרת המשק, וכן בפירות הדר, תרומת פירות אלפסי ממושב חיבת ציון. 
למסעדת "שבתאי" על תרומה של עשרות שוברים למסעדות "שבתאי" ו"קישן"  שחולקו למשתתפי המרוץ. לאבי זקין על תרומת המדרסים האנטומיים. לחברת 4 SPORT   של משפחת קלנר מקיבוץ העוגן, אשר מובילה ומארגנת בהצלחה את המרוץ בכל שנה.