מרגריטה דורוגון זכתה במדליית זהב בהטלת כידון | ויקטור זגינאקו קבע את תוצאת השנה בארץ ביידוי פטיש - 58.77 מטר - וזכה במדליית זהב

באליפות ישראל באתלטיקה שנערכה בשבוע שעבר באצטדיון הדר יוסף זכו חברי נבחרת עמק חפר בהישגים מעולים ומרשימים. האתלטים הבוגרים של המועדון דורגו במקום השלישי בארץ בהישגים הקבוצתיים, ואילו הקדטים (הנבחרת הצעירה) הגיעו למקום השני בישראל.

האתלטים ובני הזוג ויקטור זגינאקו ויבגניה זבולוטני, תושבי נעורים, השיגו שניהם תוצאות מצוינות ביידוי פטיש. ויקטור קבע את תוצאת השנה - 58.77 מטרים - וזכה במדליית הזהב. יבגניה זכתה במדליית הכסף ביידוי פטיש לנשים, עם התוצאה 57.45 מטר. עוד מהישגי הזריקות: מרק אלטרמן הוותיק זכה במדליית כסף בהדיפת כדור ברזל, עם התוצאה הנאה של 16.08 מטר, וכן במקום שלישי בזריקת דיסקוס, עם תוצאה של 51.47 מטר.

ויקטור זגינאקו מיידה פטיש

ויקטור זגינאקו זכה במדליית זהב עם תוצאת השנה

.מטילת הכידון הבכירה בישראל, מרגריטה דורוגון, זכתה במדליית זהב, עם תוצאה של 42.30 מטר

מטילת הכידון מרגריטה דורוגון

 

בריצה ל-1,500 מטר גברים שברו נציגי עמק חפר שיאים אישיים; טדסה גטהון, שחזר ממחנה האימונים של הפועל עמק חפר באתיופיה, סיים במקום השלישי עם 3.47.30 דקות, והקדים במעט את בוקאיו מלדה מהמועדון, שסיים רביעי עם 3.51.82 דקות. אלון אברג'יל, יליד העמק ממושב גאולי תימן, סיים במקום החמישי עם שיא אישי של 3.53.77 דקות.

טדסה גטהון שב והוכיח עד כמה הוא חזק כאשר התייצב 24 שעות לאחר ריצת ה-1,500 מטר לריצת 5,000 מטרים והשיג את מדליית הכסף עם תוצאה יפה של 13.57 דקות.

עוד השתתפו מהפועל עמק חפר: נעמי פיסחוב מצוקי ים בקפיצה למרחק בנות ותחלואיני מלקה ודרג'ה צ'קולה בריצה ל-5,000 מטר גברים.

בין הצופים בתחרות היו גם קברניטי אגודת הספורט עמק חפר, ובהם מנהל מחלקת הספורט פיליפ סימון ויו"ר האגודה שמוליק סונגו.

יצוין כי בשנה הבאה נבחרות הבוגרות והקדטיות של עמק חפר יתחרו בליגת העל, לאחר שהשיגו הישגים נאים השנה ועלו מהליגה הלאומית.