חברת Waze והמועצה מציעות נסיעה שיתופית בחינם למשך חודשיים לנוסעים מאזור עמק חפר ובחזרה אליו - על מנת לתגבר את התחבורה הציבורית ולסייע בצמצום הפקקים.

 

 

להורדת האפליקציה בחינם ל-iOS או לאנדרואיד, חפשו Waze Carpool בחנויות האפליקציות.


אפליקציית הניווט Waze יוצאת בשיתוף פעולה עם המועצה האזורית עמק חפר - על מנת להציע פתרון יצירתי, אקולוגי ונגיש לבעיית הפקקים. באמצעות אלגוריתם חכם, שירות הקארפול של Waze מאפשר לחבר בין נוסעים ונהגים המבקשים להגיע לאותו כיוון בצורה נוחה, יעילה ומהירה. 


במשך חודשיים - החל מיום ראשון 14.10 ועד יום שבת 15.12 - כל המבקשים לנסוע מאזור עמק חפר ובחזרה אליו יוכלו לעשות כן ללא כל תשלום באמצעות Waze קארפול - אפליקציית הנסיעות השיתופיות מבית Waze. דרך ממשק נגיש, הפועל באופן אינטגרלי עם מערכת הניווט של Waze, יוכלו הנוסעים המשתמשים בשירות ליהנות ממנו, כאשר הנהגים המסיעים יקבלו תשלום עבור הנסיעה ישירות מ-Waze באופן אוטומטי.

רינת זונשיין, מנכ"לית המועצה האזורית עמק חפר: ״השירות נועד לסייע לתושבים להגיע מעמק חפר לכל מקום ברחבי הארץ, ולשוב אליו, בנוחות וביעילות. אנו מאמינים כי השירות יכול לסייע במיוחד לתושבים המבקשים להגיע לתחנות הרכבת בנתניה ובחדרה ובחזרה מהן. במקביל, נמשיך לפעול לקידום קווי תחבורה ציבורית נוספים בעמק״.
שירות הקארפול של Waze הושק לפני שנתיים בישראל ופעיל בכל רחבי הארץ. קהילת הנהגים והנוסעים בקארפול נמצאת בצמיחה מתמדת, במקביל להתרחבות השירות למדינות נוספות בעולם; ארצות הברית, ברזיל ועוד.
במסגרת השירות, הנוסעים משלמים לנהג החזר הוצאות המחושב לפי עלות הדלק והפחת בהתאם למרחק הנסיעה. 
מצטרפים חדשים לשירות יוכלו ליהנות מנסיעה ראשונה בחינם בכל רחבי ישראל. 

נעם רשף, מנהל שותפויות ב-Waze ישראל: ״Waze קארפול נוצר כדי להפוך את פקקי התנועה לנחלת העבר. אנו משתפים פעולה עם ערים ורשויות רבות בארץ ובעולם כדי להיטיב עם כל הנוסעים בדרך, ומספקים ערוץ תחבורה חלופי, קהילתי ושיתופי לכלל המשתמשים והתושבים. אנו שמחים שגם המועצה האזורית עמק חפר מצטרפת למגמה הארצית ובטוחים כי יחד נוכל להילחם בעומסי התנועה". 


להורדת האפליקציה בחינם ל-iOS או לאנדרואיד, חפשו Waze Carpool בחנויות האפליקציות.