ד"ר גלית שאול, ראשת המועצה החדשה של המועצה האזורית עמק חפר, נכנסה לתפקידה 

ראשת המועצה הנכנסת ד"ר גלית שאול וראש המועצה היוצא רני אידן, בטקס חילופי השלטון


ראשת המועצה החדשה של עמק חפר, ד"ר גלית שאול, נכנסה לתפקידה ביום רביעי השבוע (21.11) לאחר טקס חילופי שלטון שנערך בבניין המועצה יום לפני כן.  
עם ניצחונה בבחירות, ב-30 באוקטובר, החלה שאול בפגישות חפיפה עם ראש המועצה היוצא רני אידן, מנכ"לית המועצה רינת זונשיין, מנהלות ומנהלי האגפים והמחלקות במועצה. שאול הודתה לאידן, על "העברת השלטון באופן מסודר ורציני". אידן, וסגנו וממלא מקומו אלדד שלם, איחלו לשאול הצלחה רבה בתפקידה. 

ב-28 בנובמבר תיערך ישיבת מליאת המועצה האזורית עמק חפר ה-18 הראשונה.
בישיבה זו יאושר מינויים של שני סגני המועצה החדשים, חיזקי סיבק ויריב יערי. במליאה יכהנו 18 חברות וחברים חדשים, ו-28 הממשיכים לכהונה נוספת. 
לוועדים המקומיים התקיימו בחירות ב-10 ישובים בעמק חפר, בעוד בשאר הישובים גובשה רשימה מוסכמת או הוגשה רק רשימה אחת, והיא זו שתכהן כוועד המקומי של היישוב. בימים אלו מתקיימות ישיבות ועד מקומי ראשונות בכל היישובים בהשתתפות נציגי המועצה. בישיבות אלה ייבחרו יו"ר הוועד המקומי והגזבר.
ראשת המועצה גלית שאול שלחה אגרת ברכה לחברות וחברי הוועדים המקומיים על כניסתם לתפקיד, בה ציינה כי היא רואה בהם שותפים מרכזיים בתהליכים ובפעולות שתוביל לקידום היישובים והעמק כולו. היא הוסיפה כי בכוונתה להתחיל לקיים במהירות ישיבות מטה עם כל ההנהגות היישוביות.

שאול מתכוונת לפעול מיומה הראשון תוך הקפדה על "שלושת השי"נים": שקיפות, שירותיות ושיתוף הציבור. כך למשל, שאול מזמינה את הציבור הרחב בעמק חפר להגיע אל ישיבות המליאה. מי שלא יגיע יוכל לצפות בישיבת המליאה הראשונה שתשודר בפייסבוק או באתר המועצה. 
כמו כן, במסגרת מדיניות "דלת פתוחה עם ראשת המועצה", שאול תיפגש במשרדה בכל יום רביעי, בשעות 16:00-19:00, עם תושבות ותושבים. ניתן לתאם פגישה מול אושרת בטלפון: 09-8981600.

בנוסף, יומנה של ראשת המועצה יפורסם באתר המועצה.


שאול אמרה כי "במהלך מערכת הבחירות שמעתי וראיתי כמה תושבות ותושבי עמק חפר רוצים להיות מעורבים. חשוב לי מאוד להיות זמינה להם כבר מהרגע הראשון, להקשיב לצרכים השונים ולשתף אותם בתהליכים ובעשייה. אני נכנסת לתפקידי חדורת שליחות במטרה להוביל, לפתח ולקחת את העמק הנפלא שלנו צעד קדימה - אל המקום בו הוא צריך להיות בכל התחומים מבחינת הישגים, מצוינות וחדשנות".