בואו ליזום פרויקט ליום המעשים הטובים!

יש לכם רעיון להתנדבות למען הקהילה, הסביבה או היישוב שלכם? זה הזמן לעדכן את הפרויקטים שלכם ליום המעשים הטובים 2019. רישום הפרויקטים יתקיים עד 1 בינואר 2019 באתר.


ילדים מתנדבים ביום המעשים הטובים


יום המעשים הטובים התחיל בישראל לפני כעשור וכעת הוא יום גלובלי המאחד יותר מ-100 מדינות בעשייה למען הזולת והסביבה. מעל מיליון וחצי אנשים וארגונים ברחבי העולם נרתמים ביום זה ויוצרים שינוי חיובי בסביבתם. 

המסר העיקרי ביום זה הוא שמעשה טוב יכול להיות כל דבר- החל מחיוך לאדם ברחוב, הזמנה של קרוב משפחה לארוחת צהריים או ביקור בביתו של שכן קשיש ועד להתנדבות בפרויקטים למען החברה והסביבה כגון שיפוץ וצביעת מעונות יום והוסטלים, ניקיון חופים, מפגשים בין דוריים, ימי כיף לאוכלוסיות נזקקות, הקמת גינות קהילתיות ועוד.

ביום מעשים טובים כולם שותפים: נשים וגברים, צעירים ומבוגרים, מאמיני כל הדתות - כולם מתלכדים כגוף אחד למטרה המשותפת של עשיית טוב למען האחר והסביבה. המיזם חצה גבולות והפך לגורם בינלאומי מאחד בזכות הפשטות שבו ובשל היכולת של כל אחד להתחבר אליו ולקחת חלק ביוזמה.

יום מעשים טובים הינו פרויקט הדגל של עמותת "רוח טובה" אשר פועלת כל השנה לחיבור בין אנשים המעוניינים להתנדב לבין עמותות וארגונים הזקוקים למתנדבים.