המועצה  ערכה במוצ"ש האחרון אירוע פרידה והוקרה מרגש לראש המועצה היוצא רני אידן ולסגנו וממלא מקומו היוצא אלדד שלם.האירוע נערך בגן האירועים אלכסנדר שבפארק התעשיות עמק חפר. השתתפו בו כ-250 חברי וחברות מליאה והוועדים המקומיים שכיהנו בתקופת הנהגת המועצה הקודמת, מנהלות ומנהלי המועצה, ובני משפחותיהם של אידן ושלם.  
מקהלת מורן, בניצוחה של  נעמי פארן, ומקהלת העפרוני, בניצוחה של שלי ברלינסקי, הפליאו לשיר והודו לרני ואלדד על התמיכה ועל שיתוף הפעולה לאורך השנים.    
ראשת המועצה ד"ר גלית שאול הודתה לאידן על "עשייה משמעותית לטובת העמק והילדים שלנו. עשייתך כרוכה בהיסטוריה של העמק, והשארת חותם בתחומים שונים". שאול אף הודתה לאידן על סיועו בעת שערכו חפיפה לתפקיד, והציעה לו להמשיך ולהשתתף בעשייה בעמק חפר ולתרום מניסיונו ומהידע הנרחב שלו. בהמשך דבריה הודתה ראשת המועצה לשלם על שירותו המסור לעמק חפר ועל קידום תחומים חשובים בעמק. אידן סיפר באירוע על החיים שאחרי ראשות המועצה: "אני קורא, מתנדב, וייתכן כי אכנס בקרוב לפעילות בסטארט-אפ". הוא איחל הצלחה לראשת המועצה שאול ואמר: "אני עומד לשירותך ואסייע ברצון רב בכל תחום שאתבקש".
אלדד שלם סקר תחומים שונים שבהם עסק וקידם בעמק חפר ובהם ספורט, איכות סביבה ופעילויות של המרכז הקהילתי. בנוסף דיבר שלם על המורכבות של העשייה הציבורית והפוליטית, ועל החשיבות להישאר נאמן תמיד לדרך, לעקרונות ולערכים.   
מנהלות ומנהלי המועצה שרו יחדיו שיר שהוקדש לאידן ולשלם.מנכ"לית המועצה רינת זונשיין בירכה את שלם ואידן בשם המנהלות והמנהלים במועצה: "אתם שונים מאוד, אבל לשניכם כמה מאפיינים דומים. חזון, יכולת לראות למרחק, יכולת ביצוע יוצאת דופן, הגינות ויושר, אומץ לב ואהבה אמיתית וגדולה לעמק שלנו".
עוד נשאו דברים אלון אידן, בנו של רני, ומיכל שלם, בתו של אלדד, חברת מליאת המועצה בתיה רגב מכפר ידידיה, יו"ר ועד בית יצחק לשעבר הרצל חסון ומנהל כפר הנוער רמות ים אשר קאסו. 
בחלקו השני של הערב ניגנו ושרו חברי "להקת הבית". 
את הערב הנחתה אסנת וולף, מנהלת אגף משאבי אנוש במועצה. 
הפיקה אושרת מסורי, מנהלת שלוחת ים חפר מהמרכז הקהילתי האזורי.