יום המעשים הטובים בעמק חפר הדגים את עוצמת רוח ההתנדבות שנושבת פה ללא הפסקה!

 

 

לחצו כאן לגלריית התמונות מיום המעשים הטובים 2019 >> 

עשרות פעילויות התנדבותיות התרחשו בעמק חפר ביום המעשים הטובים 2019, אשר חל ב-2 באפריל.

בין הפעילויות: הקמת גינת אדניות בכניסה למועדונית "שווים בעמק"; שוק קח-תן במועדון בארותיים-עולש, שכל הכנסותיו יועדו לתרומה; הקמת גינה קהילתית באלישיב; הדרכה של נאנא (נאמני נחל אלכסנדר) לתלמידים בנושא שיקום נחל אלכסנדר; פעילות עם חניכי פנימיית טוקאייר שהועברה על ידי עובדי אגף התפעול במועצה ועוד.

אחד האירועים הבולטים ביום זה היה אירוע שיא לקהילת הבתים החמים בעמק חפר, שהתקיים ביוזמה משותפת של המדור לעבודה קהילתית באגף לשירותים חברתיים במועצה, מתנדבות בצוות ההפקה והמרכז הקהילתי. מלבד היותן מתנדבות בבתים החמים, צוות מובילות האירוע לקחו על עצמן משימה נוספת ובחודשים האחרונים עמלו ברצינות ובמחויבות מרגשת עבור קהילת הבתים החמים.


דוגמנית ותיקה בתצוגה

האירוע התקיים בשיתוף פעולה עם חנות אהבה שנייה במועצה, שכל הכנסותיה מיועדות לקרן רווחה במועצה. כ-200 משתתפים מהבתים החמים הגיעו למפגש שכלל הופעת סטנד אפ של שרה שמיר והסתיים בתצוגת אופנה מרהיבה שבה השתתפו משתתפי הבתים החמים. 

האירוע כולו הופק בהתנדבות מלאה בעזרת אנשים טובים מהעמק ששמחו לתרום מזמנם וממרצם-  החל מבלונים ופרחים אשר קישטו את האולם ועד מאפרות ומעצבות, תושבות העמק, שהגיעו מוקדם בבוקר על מנת לארגן את הדוגמנים והדוגמניות לתצוגת האופנה. בסיום האירוע התקיימה מכירה של פריטים יפים ומיוחדים לטובת קרן הרווחה במועצה.
תודות לכל המתנדבות והמתנדבים המדהימים שלקחו חלק ביום המעשים הטובים השנתי, ולצוות עובדות אגף הרווחה והשירותים החברתיים אשר ריכזו את כל הפעילויות.