המועצה האזורית עמק חפר מברכת על החלטת הממשלה, שהתקבלה לפני זמן קצר, להשיב את הלימודים באופן הדרגתי לכיתות א'-ג' ,י"א-י"ב והחינוך המיוחד. בנוסף, לשמחתנו, הושגה הסכמה על שיפוי של המדינה למועצות האזוריות בנושא הסעות התלמידים.

המועצה, ביחד עם מנהלי בתי הספר שהתגייסו למשימה, נערכה השבוע לחזרה ללימודים בכל ההיבטים - ניקוי מוסדות החינוך על פי הנחיות משרד הבריאות, תכנון כוח האדם, הצטיידות, בניית מערכות וארגון מחדש של מערכת ההסעות. עם זאת, על מנת להבטיח חזרה ללימודים תוך שמירה מרבית על תלמידינו ועל הצוותים החינוכיים מבחינה בריאותית ובטיחותית, ועל מנת להשלים את ההיערכות ע"פ החלטת הממשלה מהיום - הכיתות ישובו לפעילות במועדים אלה:

כיתות א'-ג' - יום שני.
כיתות י"א-י"ב – יום שלישי.
גני הילדים, המשפחתונים, מעונות היום והצהרונים לא יפתחו בשלב זה, בהתאם להחלטת הממשלה.

 


נפתח קו חם להורים ולצוותי החינוך:
09-8973315  | ראשון 7:30-10:30 | שני 7:30-9:00
נשמח לענות על כל שאלה!

 

ביום ראשון ישובו הצוותים הפדגוגיים לבתי הספר, ויוודאו שוב כי הכול מוכן לחזרה ללימודים ולקליטת התלמידים תחת המגבלות. מתווה ההסעות הינו כמחצית ממספר הילדים באוטובוס. זמני ההסעות בכל יישוב, כמו גם שעות הלימודים, יפורסמו ביום ראשון.

ראשת המועצה ד"ר גלית שאול: "אני מברכת על ההחלטה להחזיר לפעילות את התלמידים בכיתות אלה, ומקווה כי מערכת החינוך כולה תיפתח בהדרגה, במהירות האפשרית. זה חשוב לילדינו וכמובן גם להורים שיוכלו לשוב ולעבוד עם הרבה פחות מגבלות. לשמחתנו, הדרישה של כלל המועצות האזוריות לתקצוב ההסעות נענתה בחיוב. שוב הוכח כי כשמתאגדים יחדיו, ניתן לשנות ולשפר את הנדרש. אני מודה לאגף החינוך ולכל הצוותים החינוכיים על המאמץ הרב בהכנת המערכת לקליטה מיטבית של התלמידים, ומאחלת לתלמידים ולהורים חזרה בטוחה ובריאה ללימודים".

מנהלת אגף החינוך, ירונה פוליטי: "אני מברכת על החזרה ההדרגתית של תלמידינו. אנו מחויבים לסייע לצוותי החינוך בכל הנדרש להצלחת המתווה, ואני מבקשת להביע את הערכתי למנהלים/ות ולצוותי החינוך כולם שנרתמו למשימה המורכבת".