סגן ראשת המועצה בתואר (ללא שכר), עו"ד גיא ויצ'לבסקי, עוזב את תפקידו לאחר עשר שנים של פעילות ציבורית עניפה.

ויצ'לבסקי, ששימש בקדנציה הנוכחית סגן ראשת המועצה ובין היתר מחזיק תיק הספורט, הודיע השבוע על עזיבתו את התפקיד. "במשך כל השנים פעלתי בהתנדבות מלאה", אמר. "טובת הציבור היתה תמיד נר לרגלי, מעולם לא ביקשתי לעצמי דבר ומעולם לא פעלתי אלא עבור ולטובת אינטרס הציבור. החלטתי לאחר 10 שנים של פעילות ציבורית לסיים את תפקידי. אני עוזב בתחושת סיפוק אדירה, בראש מורם וגב זקוף".

הוא הוסיף: "יש כאן צוות מוביל שאני סומך עליו ב 100% וזה גם המקום לומר תודה לראשת המועצה ד"ר גלית שאול לחברי הסגנים חיזקי ויעריב, לעמית המנכ"ל ולחברי המליאה".

ראשת המועצה ד"ר גלית שאול: "קיבלתי את החלטתו של גיא בצער אך גם בהבנה. גיא תורם רבות בהתנדבות מלאה, במשך שנים ארוכות, למועצה בכלל ולבת חפר בפרט. כסגן ראשת המועצה הוא פעל וקידם רבות נושאים משמעותיים רבים ובהם ספורט, קשרי חוץ והרחבת בת חפר, ועשה זאת בצורה המקצועית והטובה ביותר. אנחנו נפרדים מגיא בחברות והערכה גדולה, ובטוחים שהוא עוד יתרום בעתיד לקהילת בת חפר ולמועצה".

במשך השנים ויצ'לבסקי שימש, בין היתר, חבר מליאה, חבר הנהלת המועצה, חבר בוועדה לתכנון ובניה ויו"ר ועדת הספורט במועצה, חבר בוועדה לבחינת הארנונה, בוועדה לביקורת, בוועדת ההיגוי של המועצה ובת חפר בנושא ההרחבה, בוועדת תחבורה, בוועדת ביטחון. הוא שימש מחזיק תיק קשרי החוץ וחבר בוועדה ליישובים גדולים במרכז המועצות האזוריות. בנוסף פעל להקמת הקרן לפיתוח עמק חפר, העוסקת בגיוס כספים לטובת פיתוח העמק.