נבחרו התושבים האכפתיים של עמק חפר לשנת תש"פ

 

תעודות התושב האכפתי


שבעה תושבות ותושבי עמק חפר הוכרזו היום כתושבים האכפתיים של עמק חפר לשנת תש"פ, בטקס שנערך בזום בהשתתפות ראשת המועצה ד"ר גלית שאול, סגנה חיזקי סיבק ומנהל אגף התפעול עומר סובול.

זו השנה השנייה שבה נערך הטקס. כל תושבת ותושב אכפתי קיבלו תעודת הוקרה על "פעילותם להעלאת המודעות בעמק חפר למפגעים ולסוגיות הנוגעות לרווחת הציבור".

התושבים הם: קרין שוורץ מיד חנה, רוית גורן מיד חנה, יוחנן לוי מגאולי תימן, יצחק רוזנשטיין מאביחיל, שדה קלוסקי מכפר מונאש, תלמה יוגב מכפר מונאש ולאון קלש מבורגתה.

 

ראשת המועצה מול התושבים - בזום


בחירת התושבים האכפתיים נקבעה על פי קריטריונים של פניות מרובות למוקד המועצה, שנעשו על ידי כל אחד מהם, בנושאים ציבוריים - כגון מפגעי כביש ושטחים ציבוריים, ניקוי חופים ופארקים, אתרי מחזור, מטרדים סביבתיים שונים ועוד. התושבות והתושבים גילו אכפתיות ציבורית בפניותיהם אלה, התריעו תדירות על המטרדים השונים - ובכך סייעו לפתרונם המהיר.

 

ראשת המועצה מחזיקה בתעודת התושב האכפתי


ראשת המועצה בירכה את התושבים על המעורבות הרבה שלהם שתורמת לאיכות החיים בעמק. "אני שמחה שלמרות המצב שבו אנו שרויים כרגע לא ויתרנו על האירוע הזה, שהוא משמעותי מאוד בעיניי", אמרה. "זו השנה השנייה שבה אנו מקיימים את הטקס, ואני רואה בכך המשכיות ומסורת חשובה בעמק. מעורבות התושבים חשובה עוד יותר בימים אלה, כשכולנו נמצאים במאבק משותף מול נגיף הקורונה. להתקשר למוקד זה צעד בדרך לשינוי. אתם, שפונים ומצביעים על מפגעים ובעיות, עוזרים לנו להשתפר ולהתקדם כל העת"