ראשת המועצה ד"ר גלית שאול, סגנה חיזקי סיבק, מהנדס המועצה ארמין אברמוביץ' וסמנכ"ל הפיתוח בכלכלית עמק חפר שגיא בן יואב נפגשו היום עם מנכ"ל רכבת ישראל מיכה מייקסנר, סמנכ"ל הפיתוח של הרכבת איליה וולקוב ונציגים נוספים, והעלו בפניהם את החשיבות בהקמת תחנות רכבת באחיטוב ובפארק התעשיות - למען תושבי עמק חפר והסביבה. 

 


תחנת רכבת חדשה אמורה היתה לקום באחיטוב, במסגרת פרויקט המסילה המזרחית, אולם במשרד התחבורה הוחלט בעבר (לפני כניסת מייקסנר לתפקידו) להשהותה, בעקבות "מגבלות תקציב", על פי המשרד. 
ראשת המועצה העלתה בפני מייקסנר את החשיבות העצומה של הקמת תחנת הרכבת במרחב הכפרי, לתושבי עמק חפר המזרחי, כמו גם לתושבי המועצות זמר ומנשה, וכן ליישובים צפוניים יותר. בעקבות זאת, מייקסנר הבטיח לשוב ולבחון את הנושא. 
עוד סוכם כי המועצה והרכבת ייבחנו במשותף שימושים שונים לטובת הקהילה, במבנים ההיסטוריים הסמוכים לתחנת הרכבת באחיטוב, אשר עוברים שיפוץ ושימור בימים אלה. 
בנוסף הוצגה למייקסנר החשיבות האסטרטגית בסימון (סימבול) תחנת רכבת בפארק התעשיות עמק חפר, כפי שנידון בעבר בפגישת הנהגת המועצה עם שר התחבורה דאז, ישראל כץ. מנכ"ל הרכבת הבטיח ללמוד גם סוגיה זו, ולבחון את היתכנותה. 
לדברי ראשת המועצה "אנחנו ממשיכים לפעול כל העת כדי לקדם פתרונות ושיפורים תחבורתיים בעמק. תחנת רכבת היא דבר הכרחי במרחב הכפרי של עמק חפר, ונעשה כל שניתן על מנת שתקום כזו. בהזדמנות זו חשוב לעדכן כי אנו פועלים בימים אלה מול משרד התחבורה, לחזרתו המהירה של פרויקט 'קווי חפר', שהיה משמעותי ביותר לתושבינו והופסק בשל הקורונה".