ירונה, תושבת בית ינאי, נבחרה במכרז שערכה המועצה. 
בשנה וחצי האחרונות ירונה שימשה מנהלת מחלקת החינוך של כוכב יאיר-צור יגאל. כעת היא חוזרת למעשה אל אגף החינוך במועצת עמק חפר, שבו שימשה סגנית מנהלת האגף במשך שבע שנים. ירונה מחליפה בתפקיד מנהלת האגף את כרמית ברגמן-סמוראי.

ירונה פוליטי

 

ראשת המועצה, ד"ר גלית שאול, בירכה על המינוי ואמרה: "ירונה היא אשת מקצוע מעולה, אשר שבה אלינו אחרי שצברה ניסיון משמעותי במערכת החינוך של כוכב יאיר-צור יגאל, שאותה ניהלה בהצלחה רבה. לצד זאת, יש לה היכרות מעמיקה עם מערכת החינוך בעמק חפר - והיא זוכה להערכה גדולה בקרב צוותי החינוך. אני מאמינה שירונה היא המתאימה ביותר להוביל בתנופה חדשה את התהליכים שברצוננו לקדם, על מנת ליצור מערכת חינוך חדשנית, איכותית וטובה יותר בעמק חפר. אני מודה למנהלת האגף היוצאת כרמית ברגמן-סמוראי ומאחלת לה הצלחה בהמשך הדרך".
***
ירונה נשואה ליוסי ואם לתום, עומר, גיא ועמית, בעלת תואר שני בייעוץ חינוכי ופסיכולוגיה חינוכית יישומית. על מינויה אמרה היום: "אני שמחה ונרגשת, שכן אני חשה שזו הזדמנות לעשייה בראייה של התחדשות וצמיחה, ומאמינה שיהיה אפשר בדיאלוג וברגישות לפתח ולקדם את החינוך בעמק. יש לי שותפים נפלאים בהנהלת המועצה, באגף החינוך וכמובן בצוותי החינוך בגנים ובבתי הספר. תפיסתי החינוכית דוגלת קודם כל בהנחלת ערכים של אנושיות, אהבת אדם, פתיחות, שקיפות, סובלנות וקידום מערכות יחסים בדרך של שיח מכבד ואני מתכוונת להמשיך ולהוביל באותה דרך. עבורי התפקיד הזה הוא אתגר, מחויבות והזדמנות גדולה. בהצלחה לכולנו!"