שקד ינאי ממשתלת "ינאי בתי צמיחה" בחגלה נבחרה לרשימת 40 הצעירים המבטיחים בחקלאות לשנת 2021, והמשקים של שמואל כץ מבארותיים, דותן גושן מהמעפיל וניר לייזרוביץ מבית יצחק נבחרו לרשימת 100 המשקים המצליחים בישראל לשנת 2021! זאת, בוועידת ישראל לחקלאות שהתקיימה בסוף השבוע האחרון במעלה החמישה, זו השנה ה-12.

 שקד ינאי מחגלה היא דור שלישי בחקלאות, מנהלת את תחום הייצוא והתפעול במשק המשפחתי משתלת "ינאי בתי צמיחה", שהשיקה לראשונה בישראל משתלה פול רובוטית ושואפת לפעול ולייצר יוזמות טכנולוגיות לייעול העבודה החקלאית. 

המשק של שמואל כץ מבארותיים מתמחה בגידול ביצי חופש, המשק של דותן גושן מהמעפיל מתמחה בגידול פירות וירקות אורגניים בשיווק ישיר והמשק של ניר לייזרוביץ מבית יצחק מתמחה בגידול אננס.
ברכות לחקלאית ולחקלאים על ההישג המרשים! מרגש לראות את דור ההמשך של החקלאות בעמק חפר מצליח, ובגדול.
אנו נמשיך לפעול ביחד למען החקלאות הישראלית והמקומית.
בוועידת ישראל לחקלאות, הנחשבת לאירוע השיא של החקלאות הישראלית, השתתפו שרים, חברי כנסת, ראשי מועצות אזוריות, ביניהם גם ראשת המועצה ד"ר גלית שאול, ראשי הארגונים החקלאים, מנכ"לים ולמעלה מ-1,000 חקלאיות וחקלאים מרחבי הארץ.
מטרת הוועידה היא להמשיך ולפעול למען פיתוח ושגשוג החקלאות הישראלית, ובמהלכה גיבשו המשתתפות והמשתתפים את התפיסה החקלאית, האסטרטגיה ודרכי הפעולה וההתמודדות עם הרפורמות שמתוכננות לצאת לפועל בעתיד הקרוב.